10:43, miercuri, 22 septembrie, 2021

Lupta cu Cancerul, istoria tristă a preotesei Doina Onu (Loghin)

Ne adresăm oamenilor de buna credință care doresc să dea o mână de ajutor şi să doneze pentru a ajuta pe preoteasa Doina Onu, bolnavă de cancer. Costul tratamentului este de 15.000 euro!

***

Scopul: Mă numesc Doina, am 28 de ani, sunt mama a trei fetițe și din 2017 sufer de cancer (carcinom cu celule scuamoase)

După multe cicluri de chimioterapie și radioterapie care nu își prea au efectul medicii mi-au propus un tratament în Germania! Costul tratamentului este de 15.000 euro! Bani de care la moment nu dispunem!

Împrumut la bancă nu putem lua pentru ca cu un an în urma am procurat casa prin ipoteca și trei credite ca sa o restaurăm!

De aceea vin aici cu rugămintea de a mă ajuta !

Vă rog donați fiecare cît poate să pot să îmi cresc fetele în liniște, pace și iubire necondiționată!

Vă mulțumesc din suflet și mă rog Bunului Dumnezeu să vă întoarcă înzecit !

Pentru a dona, accesați pagina: www.caritatea.md

Pentru transfer puteți folosi și paypal. Linkul de mai jos. Doamne ajuta!

BIC/SWFT
BCITITMM