Magazine bisericeşti

Magazinul de obiecte şi literatură bisericească

Str. Bucureşti, 119, Mitropolia Moldovei,
mun. Chişinău Tel: 23-20-73

Magazinul "Clopotniţa Moldovei"

Piaţa Marii Adunări Naţionale 1, mun. Chişinău Tel: 22-61-94

17:15, luni, 6 ianuarie, 2020

A ieșit de sub tipar revista mitropolitană ”Altarul Credinței”

A ieșit de sub tipar numărul dublu pentru anul 2019 al revistei mitropolitane ”Altarul Credinței”.

Este o publicație periodică de teologie și spiritualitate creștină, ce apare cu binecuvântarea Mitropolitului Vladimir și reflectă principalele evenimente din viața bisericească din Republica Moldova, precum și articole ziditoare de suflet, în special pentru tineri.

Revista poate fi găsită la biserica ”Întâmpinarea Domnului” din incinta Universității de Stat din Moldova (Chișinău, str. M. Kogălniceanu, 67). Abonarea pentru anul 2020 se face la orice oficiu poștal. Indice de abonare – 21556.

Informații suplimentare la nr. de telefon – 079481586 – pr. Octavian Moșin, redactor-șef.