Magazine bisericeşti

Magazinul de obiecte şi literatură bisericească

Str. Bucureşti, 119, Mitropolia Moldovei,
mun. Chişinău Tel: 23-20-73

Magazinul "Clopotniţa Moldovei"

Piaţa Marii Adunări Naţionale 1, mun. Chişinău Tel: 22-61-94

0:35, joi, 15 octombrie, 2015

A fost lansată noua versiune a paginii oficiale a mănăstirii Sf. Mare Mucenic Teodor Tiron – Ciuflea din capitală

Untitled-1

Mănăstirea Sf. Mare Mucenic Teodor Tiron – Ciuflea din capitală, ne bucură cu lansarea unei noi versiuni a paginii web în rețeaua internet www.ciuflea.md

Astfel, cu binecuvântarea ÎPS Mitropolit Vladimir și cu purtarea de grijă a Duhovnicului-administrator al mănăstirii, Arhim. Nicolae (Roșca), de hramul mun. Chișinău, a fost lansată noua versiune a paginii oficiale a mănăstirii www.ciuflea.md, care vine cu un design original ajustat la o platformă performantă de rulare a informației.

Pagina prezintă istoricul mănăstirii, sfințeniile mănăstirii, programul slujbelor, noutățile și evenimentele, activitatea Centrului de Pelerinaj “Pelerinul Ortodox”, totodată punându-se accentul pe o activitate misionară în rândul tinerilor și a celor dornici de a se familiariza cu viața duhovnicească a acestui sfânt așezământ din inima Chișinăului.