Magazine bisericeşti

Magazinul de obiecte şi literatură bisericească

Str. Bucureşti, 119, Mitropolia Moldovei,
mun. Chişinău Tel: 23-20-73

Magazinul "Clopotniţa Moldovei"

Piaţa Marii Adunări Naţionale 1, mun. Chişinău Tel: 22-61-94

9:49, sâmbătă, 9 iulie, 2016

Sincere felicitări Protodiaconului Oleg Pascal, cu ocazia aniversării celor 35 de ani din ziua naşterii

Mult stimate părinte Protodiacon, cu ocazia aniversării celor 35  de ani din ziua naşterii, Vă aducem sincerele noastre felicitări şi urări de bine, dorindu-Vă sănătate, împliniri şi deosebite realizări în nobila şi atât de necesara activitate a Dumneavoastră.

Cucernice Părinte Protodiacon, la popas aniversar Vă urăm o viață binecuvântată cu bucurie întru Domnul şi ne îndreptăm rugăciunile către Hristos – Mântuitorul cerându-I, în nețărmuita-i mărinimie să Vă dăruiască cu ani îndelungați, marcați și de acum înainte numai cu evenimente și realizări frumoase.

Să ne trăiţi întru mulţi ani!

Cu arhierești binecuvântări

+VLADIMIR,

MITROPOLIT AL CHIȘINĂULUI ȘI AL ÎNTREGII MOLDOVE