Magazine bisericeşti

Magazinul de obiecte şi literatură bisericească

Str. Bucureşti, 119, Mitropolia Moldovei,
mun. Chişinău Tel: 23-20-73

Magazinul "Clopotniţa Moldovei"

Piaţa Marii Adunări Naţionale 1, mun. Chişinău Tel: 22-61-94

23:28, vineri, 2 august, 2019

Scrisoare de mulțumire din partea Centrului de Plasament pentru Persoane Vârstnice şi Persoane cu Dizabilităţi, Mun. Chișinău

Administrația Centrului de plasament pentru persoane vârstnice și persoane cu dizabilități, din mun. Chișinău, beneficiarii acestuia, cât și biserica „Sfântul Serafim de Sarov” din incinta acestei instituții, vă aduce sincere mulțumiri pentru prânzul de excepție acordat tutelaților noștri cu prilejul a 30 de ani de când sunteți la cârma Bisericii Ortodoxe din Moldova.

Cu aceasta ocazie vă dorim mulți ani fericiți și plini de sănătate înainte!

Director Gheorghe Bejenari