16:29, miercuri, 17 februarie, 2016

Atenţie! Campania „FAŢĂ CĂTRE FAŢĂ”

Revista „Altarul Credinţei” în parteneriat cu Asociaţia Studenţilor Creştini Ortodocşi iniţiază în perioada 15 februarie 2016 – 15 februarie 2017 Campania „FAŢĂ CĂTRE FAŢĂ”.

Intenţionăm să vizităm zilnic câte o familie sau persoană care ne poate servi drept exemplu în depăşirea dificultăţilor şi a crizelor vieţii.

Astfel, vrem să demonstrăm că acest pământ are atâţia eroi, care s-au încrezut în ajutorul lui Dumnezeu, s-au mobilizat şi au depăşit neputinţele, au poftă de viaţă şi luptă pentru un viitor mai plin de lumină şi dragoste.

Dacă cunoaşteţi astfel de familii sau persoane, pe care ar fi păcat să nu le cunoască şi altă lume, susţinându-le în măsura posibilităţilor, daţi-ne de ştire, scriindu-ne pe email: [email protected] sau contactându-ne la nr. de telefon: 079481586 – preot Octavian Moşin.